A Kék Madár
zenés mesés boldogságkeresés
A Fellegjárók Társulat produkciója
zenés mesés boldogságkeresés
A Fellegjárók Társulat produkciója
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. május 20. szerda, 18:00
Az irodalmi Nobel-díjas Maurice Maeterlinck leghíresebb darabja: A kék madár.
E lírai szépségű mesejáték két főhőse: Mytyl és Tyltyl, a favágó két gyermeke, akik útnak indulnak, hogy megleljék a titokzatos kék madarat. Kalandjaik különös tájakon át vezetnek, ahol a Fény segíti az útjukat. Vándorlásuk során a múltba, az éjszaka birodalmába, a rengeteg erdőbe, a boldogságok kertjébe és végül a jövő birodalmába jutnak. A kérdés csak az, hogy meglelik-e a boldogság kék madarát, és felismerik-e, ha végre megtalálják?
Játsszák: Komáromi Terka, Berki Zoé, Kökény André, Izsák Zsófia, Mayer Enikő, Horváth Lídia,
Gyenis Erika, Hermann Lilla, Gyurity István, Harcsik Róbert, Fekete Linda, Haik Viktória,
Endrődi Ágnes, Tettamanti Róza Lujza, Constantin Júlia, Mikó Mira, Constantin Eszter
Koreográfus: Bóbis László
Zenei vezető: Endrődi Ágnes
Korrepetítor: Gyenis Erika
Jelmez: Szabó Tünde
Látvány, díszlet: Tuza Zoltán
Hang és stúdiómunkák: Bachraty Gábor
Fényterv: Matus Attila
Plakát grafika: Faltisz Alexandra
Írta: Szőke Andrea
Zenéjét szerezte: Andorka Péter
Rendezte: Endrődi Ágnes
Látomásos bűnfolklór. Kárpáti Péter legújabb drámája az erőszak mélylélektani aspektusait tárja fel. A bűnvallomás közösségi élmény. Nem csak arra jó, hogy a bűnös könnyíthessen a lelkén, hanem arra is, hogy a hallgatóit magával rántsa a bűn mocsarába. 90' színház 16+
Egy csoport férfi összegyűlik, hogy elgyászolja a több ezer éves férfiuralom fennállását. De még mielőtt végleg búcsút vesznek, együttesen felidézik annak legszebb pillanatait. színház
Izgalmas utazás időben és térben. A táncosok közötti párbeszéd ebben a koreográfiában is repetitív mozdulatokra és ingamozgásra épül fel.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!