A SZERELEM NEM SZÉGYEN
Régi filmek dalai
Két fiatal egymásra találásán keresztül bemutatni a kor hangulatát, sokszínűségét jazz-bár stílusban.
Régi filmek dalai
Két fiatal egymásra találásán keresztül bemutatni a kor hangulatát, sokszínűségét jazz-bár stílusban.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. március 8. kedd, 19:00
A szerelem nem szégyen - zenés kamaraszínházi előadás
12 éven aluliak számára nem ajánlott
Az előadás hossza: 90 perc
A ’30-as, ’40-es évek muzsikája talán a legszínesebb könnyűzenei műfaj.
A méltán népszerű charelston, shimmy, foxtrot táncok, a ’30-as évek fox, swing táncok lüktető zenéje kelnek életre! Az előadásban máig gyakran hallható örökzöld slágerek és dallamkuriózumok találhatóak, melyeket olyan zeneszerzők jegyeznek, mint Eisemann Mihály, Márkus Alfréd, Ábrahám Pál, De Fries Károly, Fényes Szabolcs. Az előadást nézve elénk tárul a múlt század első felének hangulata, mely inkább a korszak napos oldalát mutatja meg, de felsejlik, hogy a nevetés mögött nem ritkán sírás rejlik. Felidézzük ezt a mesés korszakot és szeretnénk átadni a nézőknek egy kis varázslatot!
Szereplők:
Vörös Edit, Színművész
Domoszlai Sándor, Színművész
Heller Tamás, Érdemes Művész
Közreműködik: Palermo Band
Zenei vezető: Gonda László
Anybody Walking x Kelemen Kristóf & Lestyán Attila x Trafó 18:00-24:00 ballroom, tánc, színház English friendly 18 éven felülieknek, angol nyelven. Trigger: meztelenség.
Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás
A több százmillió dolláros kínai befektetéssel támogatott, valaha volt egyik legnagyobb…
Izgalmas utazás időben és térben. A táncosok közötti párbeszéd ebben a koreográfiában is repetitív mozdulatokra és ingamozgásra épül fel.
~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!