Program


ÁLOMUTAZÓ

ÁLOMUTAZÓ

Miért álmodunk? Mire valók az álmok? Miért vannak a rossz álmok? Ebben a fordulatos, magával ragadó és vicces családi musicalben ezekre a kérdésekre is fény derül.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. december 27. szombat, 15:00

Rakonczai Viktor - Orbán Tamás - Vinnai András - Hegedűs Bálint: ÁLOMUTAZÓ
mesemusical

Az Álomutazó egy olyan világban játszódik, ahol már senki sem alszik, ezért senki nem is álmodik. Az emberek napi 24 órát dolgoznak, a gyerekek szinte az egész napjukat a suliban töltik, és csak azért mennek haza, hogy megcsinálják a házi feladatot. Az élet minden területét a mesterséges intelligencia irányítja, és még a pislogás is a hatékonyság elleni bűntettnek számít. A történet főhőse Tomi a tízéves kissrác azonban egy álombárány segítségével harcba indul az álomvilág megmentéséért.

Alkotók:
díszlettervező   Rajcsányi Balázs
jelmeztervező   Bujdosó Nóra

A 2017-es ősbemutató létrehozója a TulipánTündér Produkció, a darab megálmodója és producere Illés Gabriella.

Rendező és koreográfus: Juronics Tamás

Ajánlatunk


110' színház 16+ növekedésmítosz felnőtteknek Trigger: vaksötét.

Figyelem: a program minden önmagát nőnek definiáló ember számára nyitott, korra, előképzettségre, szexuális beállítottságra, származásra, szociális helyzetre való tekintet nélkül. 180' buli-workshop 14+ English friendly Magyar nyelven. Trigger: erős hanghatások.

~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.

Ajánló


Gondolat Plasztika

Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás

Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás
A több százmillió dolláros kínai befektetéssel támogatott, valaha volt egyik legnagyobb…

„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)

" .. reggel izzadva ébredünk és felsikoltunk hogy nincs ott a foga íve a nyakunkon csak egy hajszál a torkunkon…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!