Amíg utazunk, zötyögünk, lebegünk...
Amíg utazunk, zötyögünk, lebegünk
Gévai Csilla interaktív játszóháza
több
Amíg utazunk, zötyögünk, lebegünk
Gévai Csilla interaktív játszóháza
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. február 14. szombat, 15:00
Amíg utazunk a villamoson, a metrón, a trolin, a libegőn, a fogaskerekűn, megtudhatjuk... miért piros a metró, hogyan működik a mozgólépcső, miért a 72-es trolibusz a legjobb járat, és mennyiféle áramszedő van. Amikor pedig leszállunk, lehet sétálni a Gellért-hegyen, üldögélni a Duna-parton, piknikezni a Kamaraerdőben. Géva Csilla meséjében újra felfedezhetjük Budapestet – együtt a gyerekekkel.
Géva Csilla író illusztrátor, képzőművész. Magyar és kultúrantropológia szakon végzett az ELTE-n. Rendszeresen tart kreatív rajzos-mesés gyerekprogramokat, táborokat. Számos kiadónak dolgozik különleges képi világú könyveket készít.
A program felnőtt kísérőknek ingyenes!
75' 16+ English friendly Külső helyszín! Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.
Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás
A több százmillió dolláros kínai befektetéssel támogatott, valaha volt egyik legnagyobb…
90' tánc, színház 16+ English friendly Angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, stroboszkóp.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!