Amy Herzog: JAJ NAGYI
A Pécsi Harmadik Színház és a Moravetz Produkció meghívására, műsorra kerül a JAJ NAGYI című vígjáték, az Orlai Produkció előadásában, Április 6.-án, a Pécsi Harmadik Színházban!
A Pécsi Harmadik Színház és a Moravetz Produkció meghívására, műsorra kerül a JAJ NAGYI című vígjáték, az Orlai Produkció előadásában, Április 6.-án, a Pécsi Harmadik Színházban!
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. április 6. szombat, 19:00
Amy Herzog: Jaj, nagyi!
vígjáték
Fordította: Zöldi Gergely
Ha az unokája hajnali háromkor becsönget egy biciklit tolva, nagy hátizsákkal, hogy csak éppen erre járt, akkor mit tesz a jó nagymama? Először is, a fülébe egy hallókészüléket, aztán pedig nekilát, hogy szállást biztosítson a nagy utazónak. Így kezdődik a nagy nemzetközi kritikai és közönségsikert aratott komédia, amelyben két generáció, két külön világ, két gondolkodásmód és sok ki nem mondott szó keveredik szívmelengető és humoros koktéllá. A két különös lakótárs megértésről, elfogadásról és továbblépésről szóló története igazi jutalomjáték egy nagy színésznőnek és ifjú partnereinek.
Ahogy egy kritikusa írta: "Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy generáció tagja és képtelen megérteni az unokáját, vagy az ipszilon generációé, és kiborítják a nagyszülei, nézze meg ezt a darabot. Aki egyszerűen szereti a színházat, nézze meg ezt a darabot.”
Szereplők
Molnár Piroska
Rohonyi Barnabás
László Lili
Alkotók
Dramaturg: Zöldi Gergely
Díszlet: Ondraschek Péter
Jelmez: Kiss Julcsi
Plakát: Csáfordi László
Rendező munkatársa: Szakács Zsuzsa / Varga Miklós
Rendező: Szabó Máté
Producer: Orlai Tibor
A Színdarabot Magyarországon a Theatrum Mundi Színházi és Irodalmi Ügynökség képviseli.
110' színház 16+ növekedésmítosz felnőtteknek Trigger: vaksötét.
75' tánc, színház 12+ English friendly Angol nyelven, magyar felirattal. Az előadás után Nézőpont - nézők beszélgetnek nézőkkel - a Gondolat Generátor vezetésével az Előtérben.
Anybody Walking x Kelemen Kristóf & Lestyán Attila x Trafó 18:00-24:00 ballroom, tánc, színház English friendly 18 éven felülieknek, angol nyelven. Trigger: meztelenség.
Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás
A több százmillió dolláros kínai befektetéssel támogatott, valaha volt egyik legnagyobb…
„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)
~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!