Anna Karenina
Lev Tolsztoj: ANNA KARENINA, dráma 2 részben. A színpadi változatot Székely Júlia adaptációjának felhasználásával készítette: Morcsányi Géza.
több
Lev Tolsztoj: ANNA KARENINA, dráma 2 részben. A színpadi változatot Székely Júlia adaptációjának felhasználásával készítette: Morcsányi Géza.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. január 24. vasárnap, 15:00
Tolsztoj 1872-ben szemtanúja volt egy szerelmi csalódása miatt tehervonat alá ugró nő halálának. Talán akkor kezdte foglalkoztatni egy a társadalom szemében törvénytelen szerelem rajzát adó mű ötlete, amelynek főszereplője a teljes élet után vágyakozó férjes asszony, aki otthagyja boldogtalan házasságát fiatal szerelme miatt. A szerző állítólag Puskin lányáról mintázta a főhőse külsejét.
" .. reggel izzadva ébredünk és felsikoltunk hogy nincs ott a foga íve a nyakunkon csak egy hajszál a torkunkon és amikor már azt érezzük nincs tovább nem lehet tovább .. "
75' 16+ English friendly Külső helyszín! Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.
~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.
Anybody Walking x Kelemen Kristóf & Lestyán Attila x Trafó 18:00-24:00 ballroom, tánc, színház English friendly 18 éven felülieknek, angol…
110' színház 16+ növekedésmítosz felnőtteknek Trigger: vaksötét.
„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!