Program


Arckép-Élőben

Arckép-Élőben

Több száz mélyinterjú, televíziós és rádiós beszélgetés áll Kadarkai Endre háta mögött. Őt csak egy dolog érdekli: az ember.
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. október 30. péntek, 19:00

Több száz mélyinterjú, televíziós és rádiós beszélgetés áll Kadarkai Endre háta mögött. Őt csak egy dolog érdekli: az ember.

Vendégek:

2020.02.28. - Stohl András,
2020.03.27. - Gálvölgyi János,
2020.04.24. - Scherer Péter

A Hatszín Teátrumban induló sorozatban havonta egy elismert, népszerű személyiséget próbál meg közelebb hozni hozzánk. Olyan témák is szóba kerülhetnek majd, amelyeket tévében, vagy rádióban nem biztos, hogy érintenénk. Bensőséges, egyedi hangulatú beszélgetések tanúi lehetünk, hiszen az estéről nem készül felvétel. Legyen részese egy arckép születésének élőben.


Ajánlatunk


" .. reggel izzadva ébredünk és felsikoltunk hogy nincs ott a foga íve a nyakunkon csak egy hajszál a torkunkon és amikor már azt érezzük nincs tovább nem lehet tovább .. "

110' színház 16+ növekedésmítosz felnőtteknek Trigger: vaksötét.

Anybody Walking x Kelemen Kristóf & Lestyán Attila x Trafó 18:00-24:00 ballroom, tánc, színház English friendly 18 éven felülieknek, angol nyelven. Trigger: meztelenség.

Ajánló


75' 16+ English friendly Külső helyszín! Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.

90' színház 16+ English friendly Magyar nyelven, angol felirattal. Triggerek: füst, meztelenség.

~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!