Program


Az erőszak vége - 1.nap NAPIJEGY

Az erőszak vége - 1.nap NAPIJEGY

e

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. szeptember 19. péntek, 18:00

Az erőszak vége fókuszt két új bemutató nyitja: Igor és Ivan Buharov és az Antimilitarista Szalon Krízistenhit című nagyszabású multimediális performansza, akik élőzenével, analóg filmvetítéssel és dadaista jelenetekkel hívnak szürreális utazásra a Trafó nagytermében. Színészekből, zenészekből és performerekből álló csapatukkal Szittya Emil, avantgárd művész és anarchista nézeteket valló csavargó második világháború alatt, ismerősöktől és ismeretlenektől gyűjtött álmait dolgozzák fel és ütköztetik a mával. A kortárstánc ezidőalatt a Klubba költözik, ahol a fiatal táncosokból álló AHA Kollektíva és Páll Tamás médiaművész közös performansz-installációjukban a megfigyelés és a megfigyeltség égetően aktuális jelenségét járja körül. Az évadnyitó esemény Cyprien Gaillard francia képzőművész egyéni kiállításában tartott tárlatvezetéssel kezdődik.
 
18:00 Andreas Fogarasi tárlatvezetése Cyprien Gaillard (FR/DE) Ocean II Ocean című egyéni kiállításában - képzőművészet - Galéria (ingyenes program)
19:30 AHA Kollektíva - Páll Tamás: Set 4. - PREMIER - performansz-installáció, tánc - Klub - a korlátozott férőhelyek miatt két idősávban látogatható
20:30 Igor & Ivan Buharov - Antimilitarista Szalon: Krízistenhit - PREMIER - multimediális performansz - Nagyterem
22:00 AHA Kollektíva - Páll Tamás: Set 4. - performansz-installáció, tánc - Klub - a korlátozott férőhelyek miatt két idősávban látogatható
Folyamatosan Cyprien Gaillard (FR/DE) egyéni kiállítás - képzőművészet - Galéria

Fotó: Jelena Jureša: APHASIA

Ajánlatunk


előbemutató - színház A szerző azonos című kötetének egy drámai részlete 12+ 90'

Ajánló


„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)

120 perc színház 16+ „Beszédkínvallatás” Triggerek: füst, vaksötét, erős hanghatások.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!