Barokk Randevú '19 - Swing a la Django, Talamba, Sárik Péter
Bachtól Djangoig - a Swing á la Django és a Talamba Ütőegyüttes nagykoncertje
Sztárvendég: Sárik Péter zongora
Bachtól Djangoig - a Swing á la Django és a Talamba Ütőegyüttes nagykoncertje
Sztárvendég: Sárik Péter zongora
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2019. augusztus 25. vasárnap, 19:30
A Swing à la Django zenekar tavalyi teltházas Bachtól Djangoig c. koncertjének sikerén felbuzdulva, idén újra a Talamba Ütőegyüttessel lép színpadra és dolgozza fel a legismertebb barokk dallamokat a swing, a bossa nova, a latin zene és a francia sanzon műfajaiban kalandozva, egy nagyszabású egész estés koncerten.
A felejthetetlen zenei élményt és a tökéletes nyár esti kikapcsolódást a műfaji sokszínűség mellett a kiváló zenészek virtuóz játéka, valamint a Gödöllői Királyi Kastély varázslatos hangulata is garantálja. Ebben az évben az est sztárvendége a hazai jazz szcéna egyik kiválósága, Sárik Péter zongoraművész lesz.
Anybody Walking x Kelemen Kristóf & Lestyán Attila x Trafó 18:00-24:00 ballroom, tánc, színház English friendly 18 éven felülieknek, angol nyelven. Trigger: meztelenség.
" .. reggel izzadva ébredünk és felsikoltunk hogy nincs ott a foga íve a nyakunkon csak egy hajszál a torkunkon és amikor már azt érezzük nincs tovább nem lehet tovább .. "
Van egy pont, ahol dobbantani kell.
Az iskola már nem zárhat magába. Még irányít, lehetőségeket mutat, de eljön…
60' tánc English friendly 12+. Triggerek: füst, erős hanghatások.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!