IMÁDOK FÉRJHEZ MENNI
Az élet szép! És egyszerű...
…de nem annak, akinek mindjárt két férje is van! Tehát nem Victoria-nak.
Az élet szép! És egyszerű...
…de nem annak, akinek mindjárt két férje is van! Tehát nem Victoria-nak.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. november 25. csütörtök, 19:00
Maugham: Imádok férjhez menni
vígjáték 2 részben
Történetünk főszereplője már régen megállapodott Frederich mellet, aki történetesen a hősi halált halt első férje, William legjobb barátja. És boldogan élnek, amíg meg nem halnak. Igen ám, de az élet nem mindig hozza a papírformát. Bill ugyanis nem halt meg, sőt, köszöni szépen nagyon is jól van. Évekkel az eltűnése után pedig haza is érkezik.
Be kell látni mindkét férfi törvényesen Victoria férje. De hogy tegyenek igazságot? A két férfi között megindul a harc. Melyikük válhatna el az asszonytól? Egyáltalán kié lehet az asszony? Hogyan oldják meg ezt a nem mindennapi problémát? Ezekre a kérdésekre kaphatunk választ Nádas Gábor és Szenes Iván W. S. Maugham regénye alapján készített fordulatokban gazdag zenés vígjátékából.
Szereplők: Fogarassy Bernadett, Egyházi Géza, Csengeri Attila / Várfi Sándor,
Czető Roland, Nyertes Zsuzsa, Fritz Éva, Bodrogi Attila, Lengyel Eleonóra
Rendezte: Márton András
Az előadás a hatályos járványügyi szabályok szerint lesz megtartva, ami adott esetben védettségi igazolvány felmutatását is jelentheti.
75' 16+ English friendly Külső helyszín! Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.
~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.
Figyelem: a program minden önmagát nőnek definiáló ember számára nyitott, korra, előképzettségre, szexuális beállítottságra, származásra, szociális helyzetre való tekintet nélkül. 180' buli-workshop 14+ English friendly Magyar nyelven. Trigger: erős hanghatások.
Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás
A több százmillió dolláros kínai befektetéssel támogatott, valaha volt egyik legnagyobb…
„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)
60' tánc English friendly 12+. Triggerek: füst, erős hanghatások.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!