Kállay Bori Jubileumi Est
DÉDELGETETT ÁLMAIM…
(Kállay Bori jubileumi estje.)
DÉDELGETETT ÁLMAIM…
(Kállay Bori jubileumi estje.)
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. november 26. szombat, 19:30
Különleges jubileumot ünnepel ezen az estén KÁLLAY BORI. Kerek évforduló ez, de nem születésnapi. Néha küzdelmes, de végül mindig hallatlanul sikeres, több országon is átívelő pályakép az övé. Akár a szűkebb hazájában, Debrecenben eltöltött csaknem két évtizedet, vagy a következő budapesti időszakot tekintjük, hazánk egyik kiemelkedő énekes-színésznője megkapta a legmagasabb elismerést, amire az ő mesterségében minden művész vágyhatott: a közönségnek, a művésztársaknak, a teljes kollégai körnek és mindenkinek, aki ismeri színpadon, vagy azon kívül: Ő a Borika!
Csaknem húsz nagysikerű debreceni év után, a nyolcvanas évek közepén jött Budapestre, hogy tévészereplések, az Interoperett nagy koncertjei, és külföldi vendégszereplések sorozata után, szélsebesen íveljen fel pályája, amely a Budapesti Operettszínház hívása nyomán jutott mostanra csúcsára. Kállay Bori, ezen a mai, jubileumi önálló estjén énekkel, tánccal és prózával emlékszik vissza a megtett útra. Mindarra ami megvalósult, és arra is, ami nem. Az ő „dédelgetett álmaira… „
Anybody Walking x Kelemen Kristóf & Lestyán Attila x Trafó 18:00-24:00 ballroom, tánc, színház English friendly 18 éven felülieknek, angol nyelven. Trigger: meztelenség.
75' 16+ English friendly Külső helyszín! Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.
75' tánc, színház 12+ English friendly Angol nyelven, magyar felirattal. Az előadás után Nézőpont - nézők beszélgetnek nézőkkel - a Gondolat Generátor vezetésével az Előtérben.
~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.
Közösségi EMBERKÍSÉRLET a Magyar Férfiak Napján - szerepjáték és beszélgetés férfiaknak 210’ szerepjáték és beszélgetés férfiaknak 16+ Trigger: vaksötét.
„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!