KÖVEK
KÖVEK című történet két kamaszról szól. Kamaszokról kamaszoknak. De mielőtt továbbírjuk az ismertetőt: MI JELENT EGYÁLTALÁN A KAMASZ SZÓ? Ki tudja? Komisz. Kamat. Tinédzser.
KÖVEK című történet két kamaszról szól. Kamaszokról kamaszoknak. De mielőtt továbbírjuk az ismertetőt: MI JELENT EGYÁLTALÁN A KAMASZ SZÓ? Ki tudja? Komisz. Kamat. Tinédzser.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. október 19. kedd, 14:00
Tom Lycos - Stefo Nantsou: KÖVEK
Fordító: Békési Pál
Shy tizenhárom éves, Yahoo pedig tizenöt. A suliból ismerik egymást. Unalomból (vagy nem, ki tudja), szeretethiányból (vagy nem, ki tudja), figyelemfelkeltésből (vagy nem, ki tudja), butaságból (vagy nem, ki tudja) betörnek egy raktárba, aztán kalandvágyból (vagy nem, ki tudja) megpróbálnak felgyújtani egy macskát - végül egyszerű csínytevésből (vagy nem, ki tudja) köveket dobálnak egy felüljáró tetejéről az alattuk elhaladó autókra. Tetteik nem maradnak következmények nélkül.
Kié a felelősség? Mennyiben vétkes a két fiatal? Hol a határ bűn és csínytevés között? Ki tudja?
Szereposztás
Shy boy.............. Varga Ádám
Yahoo................. Benkő-Kovács Gergő
Rendező: Gyevi-Bíró Eszter
Dramaturg: Eck Attila
Az előadás és az azt követő interaktív foglalkozás összesen 120 perc
PREMIER 90' színház16+ Triggerek: füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.
60' színház 16+ catwalk koncert English friendly
120 perc színház 16+ „Beszédkínvallatás” Triggerek: füst, vaksötét, erős hanghatások.
Van egy pont, ahol dobbantani kell.
Az iskola már nem zárhat magába. Még irányít, lehetőségeket mutat, de eljön…
Izgalmas utazás időben és térben. A táncosok közötti párbeszéd ebben a koreográfiában is repetitív mozdulatokra és ingamozgásra épül fel.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!