Program


Magyar Költészet Napja

Magyar Költészet Napja

BENCZE ILONA Jászai Mari-díjas színművész, érdemes művész előadásában a magyar költészet legnagyobbjai, klasszikusok és kortárs költők ismert és talán eddig még nem hallott írásai hangzanak el, a lírától a drámai hangvételen át a vidámabb művekig.


 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. április 11. hétfő, 18:00

Közreműködik: Kovács Adrián zongoraművész

"Nagyon szeretem a verseket már gyermekkorom óta, amikor még szó sem volt róla, hogy színművész leszek. Sok szavalóversenyen vettem részt fiatalabb koromban – mesélte a színésznő.

Akadnak kollégák, akik soha nem mondanak verset, nem szeretik ezt a műfajt. Én azt mondom, a magyar költészet olyan gazdag, olyan szépséges, hogy ha nem ezen a nyelven írtak volna a művészei, a világon mindenütt ismernék őket és munkásságukat."
Bencze Ilona

Ajánlatunk


egész napos program csoportos buszutazás: performansz, színház, tánc, képzőművészet

Közösségi EMBERKÍSÉRLET a Magyar Férfiak Napján - szerepjáték és beszélgetés férfiaknak 210’ szerepjáték és beszélgetés férfiaknak 16+ Trigger: vaksötét.

" .. reggel izzadva ébredünk és felsikoltunk hogy nincs ott a foga íve a nyakunkon csak egy hajszál a torkunkon és amikor már azt érezzük nincs tovább nem lehet tovább .. "

Ajánló


Gondolat Plasztika

Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás

Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás
A több százmillió dolláros kínai befektetéssel támogatott, valaha volt egyik legnagyobb…

75' 16+ English friendly Külső helyszín! Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!