Papp János – 600 km – 100 Guinness
Papp János – 600 km – 100 Guinness
Írország
Papp János – 600 km – 100 Guinness
Írország
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. március 12. vasárnap, 18:00
2013-ban Papp János, a vándorszínész, aki már a világ sok közeli és távoli országát bejárta, feleségével és immár kamasszá cseperetett unokájával, Benedekkel gyalogolt keresztül Íroszágon. A "coast to coast" – parttól partig – ösvény Dublintól Portmagee-ig visz. A gyalogtúra emlékezetes, kacagtató története nemcsak a világjáróknak, hanem a gyakorló nagyszülőknek is tanulságos olvasmány.
Jegyár: 1000 Ft
75' tánc, színház 12+ English friendly Angol nyelven, magyar felirattal. Az előadás után Nézőpont - nézők beszélgetnek nézőkkel - a Gondolat Generátor vezetésével az Előtérben.
75' 16+ English friendly Külső helyszín! Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.
90' színház 16+ English friendly Magyar nyelven, angol felirattal. Triggerek: füst, meztelenség.
Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás
A több százmillió dolláros kínai befektetéssel támogatott, valaha volt egyik legnagyobb…
Izgalmas utazás időben és térben. A táncosok közötti párbeszéd ebben a koreográfiában is repetitív mozdulatokra és ingamozgásra épül fel.
110' színház 16+ növekedésmítosz felnőtteknek Trigger: vaksötét.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!