Varró Dániel: A leprikónok átka
élőzenés interaktív mesejáték
élőzenés interaktív mesejáték
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. november 22. szombat, 15:00
Előadó: Ács Tamás
Zenész: Bergics András
Bábterv és kivitelezés: Horváth Márk
Rendező: Ács Tamás
Az előadás elsősorban a 3-12 éves korosztály számára ajánlott.
Varró Dániel: A leprikónok átka című mesejáték egy kisfiú felnőtté válásának története, amelyben egy közösségéért kiálló fiatal fiúból a pozitív emberi értékeket megtapasztalva a történet végére fiatal felnőtt és jobb ember lesz.A verses mese a középkori vikingek világában játszódik, megidézve a dobókockás könyvek világát, ahol mindig az olvasó döntötte el, hogy mi legyen a történet folytatása. Az előadásban is a nézők irányítják a főhös útját. A játékot mindvégig zene kíséri felvillantva a kelta, a magyar és a világzenei motívumokat.
Hogy mi lesz a történet vége? Csak rajtad múlik...
" .. reggel izzadva ébredünk és felsikoltunk hogy nincs ott a foga íve a nyakunkon csak egy hajszál a torkunkon és amikor már azt érezzük nincs tovább nem lehet tovább .. "
Figyelem: a program minden önmagát nőnek definiáló ember számára nyitott, korra, előképzettségre, szexuális beállítottságra, származásra, szociális helyzetre való tekintet nélkül. 180' buli-workshop 14+ English friendly Magyar nyelven. Trigger: erős hanghatások.
Anybody Walking x Kelemen Kristóf & Lestyán Attila x Trafó 18:00-24:00 ballroom, tánc, színház English friendly 18 éven felülieknek, angol nyelven. Trigger: meztelenség.
90' színház 16+ English friendly Magyar nyelven, angol felirattal. Triggerek: füst, meztelenség.
~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.
„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!