Program


William Gibson: Libikóka - a Pinceszínház előadása

William Gibson: Libikóka - a Pinceszínház előadása

Az amerikai író „Ketten a hintán” című művéből Robert Wise 1962-ben rendezett filmet Robert Mitchum és Shirley MacLaine szereplésével. Így egy igazi, amerikai kétszereplős darabnak örvendhet a debreceni publikum. Hol a lelket karistolóan kemény dráma, máskor pedig a Neil Simon-féle könnyed, kacagtató bohóság érezhető, vagyis ahogy a címe mutatja: libikóka!  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. március 19. kedd, 19:00

A darab, elsősorban az emberi kapcsolatok, köztük is a férfi-nő kapcsolat hintázik, igazi libikóka: sekélytől a mélyig, forrótól a hidegig, unottól a tüzesig ugrál föl-le. Hiszen mindannyian jól tudjuk a legtöbb párkapcsolat nem más, mint az érzelmek mérleghintája! Két különböző ember folyamatos próbálkozásainak sorozata a közös élet megteremtésére és fenntartására. Szervét Tibor (Jerry) sziporkázó, férfiasan esetlen, önironikus, szórakoztató, és amikor az élet is adja: kimondottan élvezetes a mérleghinta tetején üldögélve. Aztán a libikóka vált, jön Dobó Kata, a táncoslány (Gittel), aki berúgással, félrelépéssel, sírós dührohammal kelti életre a nézőkben a szenvedélyt. Bátran kijelenthetjük: ez a történet egyszerre mulatságos és szomorkás - és mindvégig nagyon szórakoztató.

Ajánlatunk


egész napos program csoportos buszutazás: performansz, színház, tánc, képzőművészet

Anybody Walking x Kelemen Kristóf & Lestyán Attila x Trafó 18:00-24:00 ballroom, tánc, színház English friendly 18 éven felülieknek, angol nyelven. Trigger: meztelenség.

Figyelem: a program minden önmagát nőnek definiáló ember számára nyitott, korra, előképzettségre, szexuális beállítottságra, származásra, szociális helyzetre való tekintet nélkül. 180' buli-workshop 14+ English friendly Magyar nyelven. Trigger: erős hanghatások.

Ajánló


Gondolat Plasztika

Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás

Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás
A több százmillió dolláros kínai befektetéssel támogatott, valaha volt egyik legnagyobb…

„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)

75' 16+ English friendly Külső helyszín! Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!