Program


Az üvegcipő
6

Az üvegcipő

Molnár Ferenc vígjátéka egy furcsa szerelmi négyszög története ironikus, szívfacsaró mese.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. május 8. péntek, 19:00

Molnár Ferenc: Az üvegcipő
vígjáték három részben
Az előadást 12 éven felüli nézőinknek ajánljuk!


Irma, a Józsefváros kis Hamupipőkéje nem gazdag királyfiról álmodik: ő egy szegény asztalosba, Sipos Lajosba szerelmes, menthetetlenül és reménytelenül. De a korosodó, mogorva iparosmestert már más is kiszemelte magának: Adélnak, a panziósnőnek még házassági tervei is vannak, miközben fiatal szeretője karjaiban keresi a boldogságot. Molnár Ferenc vígjátéka egy furcsa szerelmi négyszög története ironikus, szívfacsaró mese, mely meghódította nemcsak a magyar, de a külföldi színházak közönségét is, és most visszatér igazi otthonába, ahol született, hiszen ezt a darabot – oly sok Molnár Ferenc drámához hasonlóan – a Vígszínház mutatta be először.

(19 órás kezdés esetén az előadás várható befejezésének ideje 22.20 óra)
Bemutató: 2023. szeptember 23. 19 óra Vígszínház

Ajánlatunk


60' tánc English friendly 12+. Triggerek: füst, erős hanghatások.

Ajánló


75' 16+ English friendly Külső helyszín! Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.

„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)

~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!