Bőrönd mese
A Gergely Theáter bemutatja: Duda Gábor, Szolnoki Péter, Gergely Róbert Bőröndmese
A Gergely Theáter bemutatja: Duda Gábor, Szolnoki Péter, Gergely Róbert Bőröndmese
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tuesday, November 24 2015 3:00PM
Mese musical 5-10 éveseknek
...arról, hogy miért jó iskolába járni
Bőrönd mese címen a nézők egy 10 éves kislány kalandjait ismerhetik meg egy csodabőrönddel és egy igazi cirkuszi kiskutyával.
Bogi a kislány, nem szeret iskolába járni és tanulni. Inkább csavarogna, legszívesebben csak utazgatna és bejárná az egész világot.
A Bőrönd viszont már nem szeret utazni, világot látni... Inkább iskolába járna, mert az biztosan izgalmasabb és érdekesebb. Ezt a problémát egy cirkuszi kutyus oldja meg.
A dalok a tehetségről, szorgalomról, az igaz barátságról hamisítatlan BON-BON-os hangzásban szólalnak meg, hiszen a zeneszerző Szolnoki Péter.
Ez a produkció egy tudást, tanulást népszerűsítő mai modern mesemusical.
Célunk erősíteni a mese és a színház eszközeivel, hogy a tudás mindig érték.
Kiváló zene, fülbemászó dalok, táncok, hang és fényjátékok valamint egy igazi kiskutya teszik teljessé az előadást.
Szereplők: Czégé Dóra, Pál Tamás, Presits Tamás
Koreográfus: Kiss Izabella
Felvételről közreműködtek: György-Rózsa Sándor, Harsányi Gábor, Szolnoki Péter
PREMIER 90' színház16+ Triggerek: füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.
110' színház 16+ növekedésmítosz felnőtteknek Trigger: vaksötét.
Van egy pont, ahol dobbantani kell.
Az iskola már nem zárhat magába. Még irányít, lehetőségeket mutat, de eljön…
60' újcirkusz 12+ English friendly Angol nyelven, magyar felirattal. Trigger: stroboszkóp, meztelenség.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.