Program


Csipkerózsika

Csipkerózsika

A 17:18-as bérlet második estjének műsora Kelet-Európa zenéjébe kalauzolja el az érdeklődő zenebarátokat..

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. január 26. vasárnap, 17:18

Műsor:
P. I. Csajkovszkij: Csipkerózsika — szvit, op.66°, TH 234 23’
A. Hacsaturján: Spartacus — Adagio a 2. szvitből 9’
B. Smetana: Moldva 12’

Műsorvezető: dr. Szabó Balázs
Vezényel: Bogányi Tibor

A 17:18-as bérlet második estjének műsora Kelet-Európa zenéjébe kalauzolja el az érdeklődő zenebarátokat: Előbb Csajkovszkij utolsó nagy balettje, az 1890-ben bemutatott Csipkerózsika szvitváltozata hangzik el, majd Hacsaturjan a szabadságért életét áldozó gladiátor, Spartacus történetét elmesélő világsikerű darabjának önállóan is gyakorta hallható a romantikus hagyományt örmény zenei motívumokkal izgalmasan ötvöző Adagiója csendül fel. A programot Smetana szárnyaló dallamokban és táncos ritmusokban gazdag népszerű szimfonikus költeménye, a Moldva zárja. A koncert karmestere Bogányi Tibor, házigazdája dr. Szabó Balázs zenetörténész lesz.

Ajánlatunk


Anybody Walking x Kelemen Kristóf & Lestyán Attila x Trafó 18:00-24:00 ballroom, tánc, színház English friendly 18 éven felülieknek, angol nyelven. Trigger: meztelenség.

~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.

Ajánló


Izgalmas utazás időben és térben. A táncosok közötti párbeszéd ebben a koreográfiában is repetitív mozdulatokra és ingamozgásra épül fel.

Közösségi EMBERKÍSÉRLET a Magyar Férfiak Napján - szerepjáték és beszélgetés férfiaknak 210’ szerepjáték és beszélgetés férfiaknak 16+ Trigger: vaksötét.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!