Program


Kaláka – Ragyog a mindenség

Kaláka – Ragyog a mindenség

A Kaláka történetétől elválaszthatatlanok gyereklemezei és gyerekeknek szóló koncertjei. Az együttes első gyereklemeze, A Pelikán 1985-ben jelent meg - és lett a Kaláka első aranylemeze -, majd Az én szívemben boldogok a tárgyak, a Bőrönd Ödön, az Ukulele, a Madáretető és a Nálatok laknak-e állatok? következett.  more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Friday, October 31 2014 4:00PM

Megannyi klasszikus. Ami pedig koncertjeiket illeti, azok rendkívüli sikerének titka nemcsak a ragyogó dalokban rejlik, hanem abban is, ahogy a gyerekeket bevonják az előadásokba. Az együttes tagjai egykor valamennyien a Lorántffy Zsuzsanna Ének-zenei Általános Iskolába jártak, így a Kodály-módszer tudatos alkalmazóivá váltak.


Legújabb gyermeklemezük, a Ragyog a mindenség számait a kortárs erdélyi irodalom huszonnégy költőjének egy-egy gyerekverse alkotja. Az együttes valamennyi tagja hat-hat dalt jegyez a korongon. Ezeket játsszák a koncerten is, de persze nem feledkeznek meg korábbi gyerekslágereikről sem.

Our offer


85' színház 12+ English friendly

60' performansz 18+ Triggerek: füst, vaksötét, szexuális erőszak ábrázolása, meztelenség és erős hanghatások.

Suggestions


Gondolat Plasztika

Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás

Pavel Sterec: A Selyemút – Bebalzsamozás és mumifikálás
A több százmillió dolláros kínai befektetéssel támogatott, valaha volt egyik legnagyobb…

Van egy pont, ahol dobbantani kell.

Az iskola már nem zárhat magába. Még irányít, lehetőségeket mutat, de eljön…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.