Program


Vitéz László csokiládája

Vitéz László csokiládája

Az idősödő Kemény Henrik közeli barátjának, Gyurkó Henriknek adta tovább a Vitéz László bábjátékos mesterség tudományát.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Wednesday, March 18 2015 10:00AM

"Henit öcsémként tisztelem, s amikor megkérdezte, megengedem-e, hogy eljátssza Vitéz Lászlót, csak annyit kérdeztem, milyen gázsival. Ő azt felelte, ingyen, erre én áldásom adtam rá... Amúgy, mivel nekem nem született gyermekem, a családi hagyomány velem tényleg megszakad, s Vitéz Lászlót eredetiben már csak felvételről lehet majd látni."

Szerencsére Vitéz László elpusztíthatatlan, időről időre életre kel a furfangos figura, és újra felcsendül a vidám köszöntés a paraván mögül: Szervusztok, Pajtikák! És nagyot koppannak a palacsintasütők az ördög suvickos koponyáján.
Vitéz László csokiládája című epizódját egy interaktív játék, a Létramese követi Juhász Ibolya előadásában.

A CSIRÍBI BÁBSZÍNPAD előadása

Színész:
Gyurkó Henrik
Juhász Ibolya


 

Our offer


75' tánc, színház 12+ English friendly Angol nyelven, magyar felirattal. Az előadás után Nézőpont - nézők beszélgetnek nézőkkel - a Gondolat Generátor vezetésével az Előtérben.

75' 16+ English friendly Külső helyszín! Magyar és angol nyelven, magyar felirattal. Triggerek: meztelenség, erős hanghatások.

„Az eddigi legszemélyesebb előadásunk. Lecture, vallomás és számvetés. Elmegyünk a gyerekekkel Japánba, aztán meglátjuk, mi lesz.” (Kiss-Végh Emőke, Ördög Tamás)

Suggestions


egész napos program csoportos buszutazás: performansz, színház, tánc, képzőművészet

Közösségi EMBERKÍSÉRLET a Magyar Férfiak Napján - szerepjáték és beszélgetés férfiaknak 210’ szerepjáték és beszélgetés férfiaknak 16+ Trigger: vaksötét.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.